زمان باقی مانده برای ارسال پیشنهاد


نوشتن افزونه، ادیت و ترکیب چند افزونه برای وردپرس و ووکامرس

سلام به همه دوستان عزیز

در ابتدا بگویم که سایت با وردپرس و ووکامرس طراحی شده است و محصولات ما در وردپرس عکسهایمان هستند. یعنی در طول متن وقتی من از کلمه محصولات استفاده میکنم منظورم عکسهای سایت است.

در حال راه اندازی یک سایت فروش عکس ایرانی هستیم. هدف اصلی این سایت فروش اعتبار به ازای دانلود است. یعنی مثلا شما یک اعتبار یک ماهه میخرید 10 هزار تومان و در این یکماه میتوانید تعداد 200 عکس را دانلود کنید، فرقی نداره که چه عکس هایی، محدودیت به ازای تعداد دانلود و سررسید ماه است. یعنی اگه 200 عکس را دانلود نکند و ماه آن سر برسد بقیه اعتبار سوخت خواهد شد.

نیاز است که 3 قسمت سایت رو دوستان انجام بدهند که در زیر توضیحات کلی خدمتتان عرض میکنم و برای توضیحات جزئی میبایست از لینک زیر فایل word رو دانلود کنید و مطالعه بفرمائید.

خواهش میکنم، باز خواهش میکنم دوستانی که تجربه کافی در انجام این کار رو دارند پیشنهاد بدهند، زمان و کیفیت به شدت در انجام این پروژه مهم است. قیمت را نیز معقول اعلام نمائید. 

جزئیات پروژه رو بخوانید و وقتی درک درستی از کار رو دریافت کردید و حس کردید که واقعا میتونید انجام بدید پیشنهاد بدید.

کلیات پروژه به شرح زیر است:

1- یک سیستم لاگین لازم است که اعتبار بفروشد به ازای دانلود عکس، یعنی همه عکسهای سایت قابل دانلود هستند به شرطی که پکیج مثلا :

یک ماهه ، 200 عکس قابل دانلود، 20 هزار تومان

یا یه همچین پکیج هایی رو بخرد و وارد سایت شده و 200 عکس خود را دانلود کند. وقتی یکماه تمام شد یا هروقت سقف 200 عکس دانلود شد اعتبار تمام است و دیگر نمی تواند از اکانت خود عکسی دانلود کند.

2- سرچ خیلی خوبی نیاز است بر اساس تگها و تایتل های محصولات (عکسها) ، سرچ پیشرفته نیاز است که در توضیحات تکمیلی توضیح داده شده است.

3- نیاز است که قسمتهایی از محصول بصورت اتوماتیک درج شود. مثلا کد محصول را از قسمتی از نام محصول بگیرد و در جایی در صحفه نمایش دهد و همچنین مشخصات عکس مثل حجم ، سایز به پیکسل و .. را از لینکی که برای دانلود به ووکامرس داده میشود بگیرد و در صفحه نمایش دهد. و همچنین عکس محصول نیز از عکس اصلی گرفته شده و کانورت شده و بجای عکس محصول نمایش دهد.

اگر افزونه ای هم سراغ دارید پیشنهاد بدید لطفا.

لطفا توضیحات تکمیلی را مطالعه نمائید و پیشنهادهای خود را ارسال نمائید

 

موفق باشید

میانگین پیشنهادهای پیمانکاران :

0 ريال

هزینه مورد نظر کارفرما
5,000,000 ريال
مدت زمان مورد نظر کارفرما
10 روز
مستندات ارایه شده برای این پروژه
لینک های ارایه شده :

ندارد

پیشنهاد معنوی ما به شما: این نیایش را بخوانید (دعای فرجام کار)
حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ ةِ

خدا برای من کافی است. خود را به او می سپارم و او را وکیل خود می سازم . پروردگارا، از تو فرجام نیکوی همه کارهایم را می خواهم و از گرفتاری های دنیا و عذاب آخرت به تو پناه می برم
پیشنهادهای ارسال شده
گفتگوهای کاربران درباره این پروژه
  • گفتگویی برای این پروژه به ثبت نرسیده است