زمان باقی مانده برای ارسال پیشنهاد


فروش آنی فایل در سایت

سلام

من حدود هزار فایل پی دی اف دارم که هر کدام محتوای متفاوت و نام یکسان دارند، می خواهم این فایل ها را برای فروش آنی در سایت قرار دهم.

می خواهم نمای صفحه فروش به شکل این لینک باشد

http://apple.com/shop/buy-mac/macbook

به طوری که با تکمیل هر فیلد، فیلد بعدی پررنگ بشود تا تاجایی که قیمت کل محاسبه شده و برای پرداخت به درگاه بانکی منتقل شود.

ترتیب فیلد های مورد نیاز به این صورت است

۱- تعداد فایل مورد نیاز

۲- نام و نام خانوادگی + ایمیل

۳- پس از تکمیل ردیف دوم فیلدها (ایمیل) بخش خلاصه پررنگ میشود که تعداد مورد نظر مشتری و نام و ایمیل او نمایش داده می شود و یک کلید برای ورود به درگاه پرداخت نمایش داده می شود!

با توجه به مدل فایل ها که محتوای متفاوت و نام یکسان دارند فکر کنم بهترین مثال برای این شکل فروش باید مربوط به فروش اپل آی دی در اینترنت باشه _ مثلا بین فایلهای file1, file2, file3 وغیره، file1 فقط یکبار بفروش خواهد رسید تا جایی که موجودی صفر بشود _ ولی اینجا علاوه بر ارسال فایل به ایمیل بعد از پرداخت که صفحه تایید نمایش داده می شود لینک دانلود فایل پی دی اف هم باید در صفحه تایید نمایش داده بشود.

- - در وردپرس نتوانستم راهی بهتر از استفاده از متغیرها در ووکامرس پیدا کنم وقت کافی هم برای طراحی قالب ندارم

از نظر طراحی هم اساسا دنبال طرح بسیار ساده و واکنشگرا هستم، صفحه کامل سفید باشد، فیلد ها در وسط صفحه سفید چیده شود، رنگ فونت و حاشیه فیلدها مثل همان نمونه سایت فقط سیاه و طوسی باشد. کلید دانلود پرداخت و دانلود فایل هم دقیقا مثل نمونه سایت باشد.

فونت مورد نظرم Google Noto است بطوری که در همه دستگاها پیش از بارگزاری فونت سایت، فونت سیستمی هرگز بارگزاری نشود.

- - پیاده سازی در وردپرس یا بصورت نصب یک اسکریپت خاص

باتشکر

میانگین پیشنهادهای پیمانکاران :

0 ريال

هزینه مورد نظر کارفرما
7,500,000 ريال
مدت زمان مورد نظر کارفرما
10 روز
مستندات ارایه شده برای این پروژه
لینک های ارایه شده :

ندارد

فایل ضمیمه :

ندارد

پیشنهاد معنوی ما به شما: این نیایش را بخوانید (دعای فرجام کار)
حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ ةِ

خدا برای من کافی است. خود را به او می سپارم و او را وکیل خود می سازم . پروردگارا، از تو فرجام نیکوی همه کارهایم را می خواهم و از گرفتاری های دنیا و عذاب آخرت به تو پناه می برم
پیشنهادهای ارسال شده
گفتگوهای کاربران درباره این پروژه
  • گفتگویی برای این پروژه به ثبت نرسیده است