زمان باقی مانده برای ارسال پیشنهاد


درگاه پرداخت زرین پال برای اسکریپت مدیریت کاربران vip

سلام . به یک کاربلد php نیازمندم که یک درگاه پرداخت زرین پال برای اسکریپت  مدیریت کاربران vip به نام vipporg کد نویسی کنه . همینطور که از اسمش هم پیداست این پلاگین قراره کار پرداخت و خرید های مشتری رو انجام بده و مبلغ رو به حساب خودم تو زرین پال انتقال بده .

در صورت شروع همکاری،  همچین پلاگینی برای همین اسکریپت برای درگاه پرداخت پی پال رو میفرستم که شاید برای الگو گرفتن به کارتون بیاد  و چون درگاه پی پال فیلتر شده این پلاگینش بدردم نمیخوره و   رفتم سمت زرین پال . 

همچینین اگر کمک کنه که فایل های دانلود رو  وصل کنیم به این اسکریپت که کامل بشه هزینش رو جدا حساب میکنم . منظورم رو اگه درست گفته باشم اینه که یک فایل رو بخوام vip کنم محلی تو  داشبورد مدیریت برای اون نیست و نمیدونم باید از کجا اقدام کرد .

عجله دارم  ممنون میشم دوستان سریع کار رو شروع کنند .

میانگین پیشنهادهای پیمانکاران :

0 ريال

هزینه مورد نظر کارفرما
500,000 ريال
مدت زمان مورد نظر کارفرما
7 روز
مستندات ارایه شده برای این پروژه
لینک های ارایه شده :

ندارد

فایل ضمیمه :

ندارد

پیشنهاد معنوی ما به شما: این نیایش را بخوانید (دعای فرجام کار)
حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ ةِ

خدا برای من کافی است. خود را به او می سپارم و او را وکیل خود می سازم . پروردگارا، از تو فرجام نیکوی همه کارهایم را می خواهم و از گرفتاری های دنیا و عذاب آخرت به تو پناه می برم
پیشنهادهای ارسال شده
گفتگوهای کاربران درباره این پروژه
  • گفتگویی برای این پروژه به ثبت نرسیده است