زمان باقی مانده برای ارسال پیشنهاد


pet

این وب سایت دارای ۱۰ تب می‌باشد که عبارتند از:

۱) دیوار   ۲) فروشگاه  ۳) دانش نامه  ۴) بیمارستان‌ها   ۵) حمایت از حیوانات

۱۰) اخبار  ۸) حساب کاربری   ۹) همکاری با ما   ۶) تماس با ما  ۷) درباره‌ ما


۱) در تب دیوار، اشخاص میتوانند آگهی خود در رابطه با حیوان یا محصولات مرتبط را همانند اپلیکیشن دیوار آپلود کنند و پس از تاییدیه ما ، آگهی متقاضیان در وب سایت درج شود.

۲) در تب فروشگاه، محصولات خاص و کم نظیری که توسط تیم ما تهیه میشود قرار خواهد گرفت که مشتریان با سفارش گذاری این محصولات که به صورت وارداتی‌ هستند طی‌ مدت زمان معین به محصول دسترسی‌ خواهند یافت.

۳) در تب دانش نامه، اشخاص میتوانند تمامی دسته بندی‌های مربوط به حیوانات خانگی ( به همراه عکس ) و تمامی‌ نژاد‌های موجود در دنیا را مطالعه و اطلاعات خود را راجع به حیوان مورد نظر بالا ببرند.

۴) در تب بیمارستان ها، فقط بیمارستان‌های مورد تائید معرفی‌ و همچنین آدرس، لوکیشن و ساعت کار و خدماتی که ارائه میدهند در دسترس دوستداران حیوانات قرار خواهد گرفت.

۵) در تب حمایت از حیوانات، اشخاص میتوانند آگهی مربوط به حیوان گمشده یا پیدا شده و بی‌ سرپرست را به منظور کاری خیر خواهانه با ذکر محل و پین لوکیشن آپلود کنند تا توسط تیم ما و حامیان حیوانات در ایران حمایت شوند

۶) در تب تماس با ما، تمامی پل های ارتباطی بین کاربران و تیم ما از قبیل : ایمیل، آدرس، تلفن تماس و شبکه های اجتماعی میبایست درج شود.

۷) در تب درباره ما، رزومه مختصری از تیم ما و اهداف این تیم به نمایش خواهد درآمد.

 

۸) در تب حساب کاربری، طبق فرم مورد نظر، کاربران قادر به ساخت و ورود به پروفایل خود هستند و باشگاه مشتریان بر پایه همین کاربران بنا خواهد شد.

۹) در تب همکاری با ما، چندین فرم و شاخصه میبایست توسط کاربر منطبق با نیازهای تیم ما تکمیل و در وب سایت آپلود شود تا در صورت تاییدیه به تیم ما بپیوندند.

۱۰) در تب اخبار، نمایش اخبار روز حیوانات به نمایش در خواهد آمد و قابلیت حذف، ویرایش، عکس و ویدیو در آن الزامیست.

 

 

 

مهارت های مورد نیاز این پروژه
میانگین پیشنهادهای پیمانکاران :

0 ريال

هزینه مورد نظر کارفرما
1,500,000 ريال
مدت زمان مورد نظر کارفرما
30 روز
مستندات ارایه شده برای این پروژه
لینک های ارایه شده :

ندارد

فایل ضمیمه :

ندارد

پیشنهاد معنوی ما به شما: این نیایش را بخوانید (دعای فرجام کار)
حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ ةِ

خدا برای من کافی است. خود را به او می سپارم و او را وکیل خود می سازم . پروردگارا، از تو فرجام نیکوی همه کارهایم را می خواهم و از گرفتاری های دنیا و عذاب آخرت به تو پناه می برم
پیشنهادهای ارسال شده
گفتگوهای کاربران درباره این پروژه
  • گفتگویی برای این پروژه به ثبت نرسیده است