زمان باقی مانده برای ارسال پیشنهاد


نقشه آفلاین با قابلیت نشانه گذاری نقاط

نرم افزار تحت ویندوز که باید در یک محدوده مشخص که توسط lat و lng های (چهار ضلعی یا ترجیحا انتخاب چند ضلعی) آن محدوده مشخص میشود نقشه را به صورت آفلاین بدون نیاز به اینترنت نشان دهد. طول و عرض نمایش نقشه را نیز ادمین نرم افزار تعیین کند و قابل تغییر توسط وی باشد.

در مرحله بعد باید بتوان بر روی نقشه کلیک کرده و یک سری نقاط را با آیکن مشخص و توضیحات ثبت نمود.

این آیکن های PNG و transparent  با ابعاد استاندارد از طریق یک یوزر بالادستی تعیین و دسته بندی میشوند. همچنین امکان ویرایش دسته بندی ها وجود دارد.

 یوزر پایین دست فقط امکان ثبت نقاط را دارد. نقاط باید با تاریخ (تاریخ از طریق یک تقویم هجری شمسی انتخاب شود.)، عنوان توضیحات و دسته بندی  ثبت شوند. امکان تغییر دسته بندی و ویرایش متن توضیحات و عنوان و تغییر تاریخ برای نقاط تعریف شده در صورت بروز خطای کاربر در ثبت ممکن باشد.

 • سر دسته 1
  • زیر دسته 1
  • زیر دسته 2
  • ...
 • سر دسته 2
  • زیر دسته
  • ...

باید بتوان نقاط را بر اساس دسته بندی (انتخاب یک یا چند دسته) و تاریخ (بازه زمانی یعنی از تاریخ ... تا تاریخ ...) و یا کلمات عنوان و توضیحات جستجو و فیلتر کرد و در نقشه نمایش داد. نکته : دسته بندی های تعریف شونده از دو نوع primary و secondary هستند. دسته بندی های primary  بدون توجه به فیلتر زمانی همواره نشان داده میشوند.

نقشه به عنوان نمای اصلی نرم افزار باید بارگزاری شود و عملیات ذکر شده از طریق منویی که hide و unhide می شود (یا با کلیک بر روی آیکنی که مزاحم دیده  شده نقشه نباشد) صورت گیرد.

توضیحات نقشه : پیشنهاد هایی که نقشه آفلاین را از طریق داده های OSM تولید کنند نسبت به نمایش tile ها اولویت دارند.

نقشه باید زوم های مختلف نقشه را داشته باشد.

 

مهارت های مورد نیاز این پروژه
میانگین پیشنهادهای پیمانکاران :

20,000,000 ريال

هزینه مورد نظر کارفرما
1,500,000 ريال
مدت زمان مورد نظر کارفرما
10 روز
مستندات ارایه شده برای این پروژه
لینک های ارایه شده :

ندارد

فایل ضمیمه :

ندارد

پیشنهاد معنوی ما به شما: این نیایش را بخوانید (دعای فرجام کار)
حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ ةِ

خدا برای من کافی است. خود را به او می سپارم و او را وکیل خود می سازم . پروردگارا، از تو فرجام نیکوی همه کارهایم را می خواهم و از گرفتاری های دنیا و عذاب آخرت به تو پناه می برم
پیشنهادهای ارسال شده
گفتگوهای کاربران درباره این پروژه
 • گفتگویی برای این پروژه به ثبت نرسیده است