زمان باقی مانده برای ارسال پیشنهاد


بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو SEO

سلام

نیاز به یک نفر متخصص آشنا به SEO دارم که سایت من رو برای نتایج بهتر و قرار گرفتن در رتبه های بالاتر نتایج موتورهای جستجو به روزرسانی کنه.

انتظارات من از پیمانکاری که پروژه رو برنده می شه این است که سایت رو در آغاز همکاری آنالیز کنه و رتبه ی فعلی رو دربیاره و سپس با برنامه ریزی ای که برای ارتقای سایت انجام می ده یا به اصطلاح سئو پلنینگ -(seo planing)-، کمک کنه که رتبه سایت من در موتورهای جستجو ارتقا پیدا کنه.

نکته مهم این است که این ارتقای رتبه باید پایدار باشه و بر اساس خرید بک لینک و کلک های معمول نباشه.

با توجه به این که موتور جستجوی گوگل بیشترین کاربر رو در ایران داره، اولویت برای بهینه سازی صفحات، با هدف ارتقا در نتایج گوگله اما باید طوری کار بشه که در یاهو یا بینگ هم تاثیر داشته باشه.

لطفا دوستانی که تجربه کافی در زمینه سئو دارند و با الگوریتم های گوگل آشنایی دارند پیشنهادات خودشون رو ارسال کنند.

اولویت در انتخاب پیمانکار با دوستانی است قبلا پروژه های سئو SEO کار کردند و الان نتیجه کارشون در صفحه اول گوگل قرار داشته باشه.

لطفا نمونه کارهاتون رو هم همراه پیشنهاد ارسال بفرمایید و در پیشنهادتون مراحل انجام کار و سئو پلنینگی که برای بهینه سازی سایت من در نظر دارید رو هم ذکر بفرمایید.

با تشکر

میانگین پیشنهادهای پیمانکاران :

5,000,000 ريال

هزینه مورد نظر کارفرما
1,000,000 ريال
مدت زمان مورد نظر کارفرما
30 روز
مستندات ارایه شده برای این پروژه
لینک های ارایه شده :

ندارد

فایل ضمیمه :

ندارد

پیشنهاد معنوی ما به شما: این نیایش را بخوانید (دعای فرجام کار)
حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ ةِ

خدا برای من کافی است. خود را به او می سپارم و او را وکیل خود می سازم . پروردگارا، از تو فرجام نیکوی همه کارهایم را می خواهم و از گرفتاری های دنیا و عذاب آخرت به تو پناه می برم
پیشنهادهای ارسال شده
  • sepanta ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ۱۳:۴۰:۲۲

    سلام
    در خدمتم

گفتگوهای کاربران درباره این پروژه
  • گفتگویی برای این پروژه به ثبت نرسیده است